Zimą na rower? Jasne, że tak, ale…

Czy w okresie zimowym nasz rower zostanie zapomniany? Można potraktować go jak niedźwiedzia, znaleźć mu odpowiednie schronienie, zakonserwować i niech odpoczywa 😉

Można też przygotować nasze rowery na zimę i czerpać z nich przez cały rok, oczywiście oprócz pewnych zmian w rowerze należy pomyśleć o odpowiednim, a nawet bardzo odpowiednim ubraniu. Przedstawiamy Wam kilka istotnych porad.

Jak przygotować rower na jeżdżenie po śniegu?

Jak ubrać się na rower w zimę?

Jak jeździć na rowerze zimą?

Miłość do roweru nie ustaje, bez względu na porę roku i temperaturę. Jak mówią Norwedzy: ”Nie ma złej pogody, są tylko złe ubrania”.

Fatbike – rower na zimę

Rower fatbike…długo można o nim pisać,a le co najważniejsze. Wbrew pozorom fatbike nie powstał wcale do jeżdżenia po śniegu, wręcz przeciwnie, jego pierwsze modele stworzone były do jazdy po gorących i piaszczystych pustyniach. Dziś, szczególnie w Polsce ten terenowy rower staje się coraz popularniejsze szczególnie jeśli chodzi o okres zimowy. Po co zmieniać opony na zimowe, jak można zmienić cały rower. Tę wyjątkową atrakcyjność i popularność w czasie zimy rower fatbike zwiększa z roku na rok dzięki między innymi zawodom, które odbywają się już po raz trzeci w Karłowie – Monteria FAT BIKE RACE Góry Stołowe. Więcej o tej imprezie możecie przeczytać na portalu twórczych i aktywnych, z którym współpracujemy – Owl You Need.

A co z rowerami z naszej wypożyczalni?

Większość zapadła w sen zimowy i czeka na Was, sezon rozpoczynamy już za kilka tygodni. Póki co zdradzimy Wam jeszcze, że nasza wypożyczalnia od nowego sezonu zyskuje dodatkowe miejsce. Nasza wypożyczalnia rowerów dostępna będzie zarówno w Kudowie-Zdroju jak i w Dusznikach Zdroju 🙂

Wypożyczalnia rowerów w Dusznikach-Zdroju, wkrótce więcej informacji.